יום שלישי, 5 במרץ 2013

הצטרפו לרבבות - שתי הלכות ביום


חברים יקרים
אימייל שקיבלתי ואני אשמח לשתף אתכם בזה ... מומלץ מאוד !!

שלום רב,
ארגון 'שתי הלכות ביוםקורא לכם להצטרף לרבבות המנויים במסלולי הלימוד השונים, הפותחים כל בוקר את יומם בדבר הלכה, במגוון נושאים, לפי בחירתם.
אנו מציעים מגוון רחב של מסלולי לימודכמובן ללא תמורה - ניתן להצטרף לאחד או יותר ממסלולי הלימוד, כפי המפורט להלן (בקרוב יפתחו בעזרת ה' מסלולי לימוד נוספים, ומסלולים בשפות שונות)
אנו מפרטים כאן רק חלק מהיתרונות בהצטרפות לארגונינו. את מכלול המעלות תוכלו לחוות - אחרי שתצטרפו...
 
פתיחה טובה
כל בוקר, בתחילת יום חדש, כשאת/ה פותח/ת את תיבת המייל, יש לך הזדמנות להתחיל את היום במשהו רוחני, בלימוד הלכות לפי בחירתך, דבר שללא ספק יתן לך השפעה חיובית וטובה על כל היום.

 
מעלת הרבים
עשרות אלפי אנשים ונשים משתתפים ומנויים בארגון 'שתי הלכות ביום', סטטיסטית, בכל רגע נתון שתבחר/י ללמוד את  ההלכות, יהיו אתך עוד עשרות או מאות יהודים.

 
עולם הבא... 'כל השונה הלכות בכל יום, מובטח לו שהוא בן העולם הבא'. - כל מילה נוספת מיותרת.

 
ללא תשלום
אין צורך לומר ששרות זה אינו כרוך בשום תשלום שהוא. לא מיד ולא לאחר זמן, לא ישיר ולא עקיף.

 
חסיון מלא
הכניסה למאגר הכתובות של 'שתי הלכות ביום' אינה כוללת זליגה ודליפה למאגרים אחרים, המטרה היחידה של הכתובות היא לשליחת ההלכות היומיות.

 
אפשר להתחרט... כמובן שבכל שלב תוכלו לבקש שנסיר את כתובתכם מהרשימה, והכתובת תוסר תוך זמן קצר.

 
הלכות אקטואליות - לפי בחירתך
אנו מציעים לכם בשלב זה שבעה מסלולי לימוד שונים, כל אחד יכול לבחור את הלימוד המתאים לו, וכמובן שניתן לבחור את כולם:

1.   '2
הלכות ביום': במסגרת זו נלמדים כל יום שתי הלכות בענינים שונים, בתקופה זו אנו לומדים 'הלכות יחוד', אנו משתדלים לשלוח הלכות הנוגעות לכל יהודי/ה הלכה למעשה,ומתאימות לגברים ונשים כאחד. במסגרת זו מנויים כיוםיותר מ13,700 לומדים.
להצטרפות יש לשלוח מייל ל:  H22@BEZEQINT.NET

2.   '
שמירת הלשון': לימוד שני סעיפים ליום מהספר 'חפץ חיים'לפי סדר הלימוד העולמי של שני סעיפים ליום, מלבד התועלת שבתזכורת הקבועה ללימוד זה ע"י הודעות הדוא"ל, אנו עורכים בתחילת ההודעה את 'תמצית ההלכה', בשפה ברורה קלה וקליטה. במסגרת זו מנויים כיום למעלה מ8,300 לומדים.בא' סיון מתחילים מחזור לימוד חדש!
להצטרפות יש לשלוח מייל ל:  L22@BEZEQINT.NET

3.   '
הלכות שבת': לימוד שתי הלכות ליום מהספר המפורסם 'שמירת שבת כהלכתה' של הגרי"י נויבירט שליט"א. כידוע שללא לימוד הלכות אלו אי אפשר להנצל מחילול שבת. במסגרת זו מנויים למעלה מ5,700 לומדים.
להצטרפות יש לשלוח מייל ל:SH2111@BEZEQINT.NET

4.   '
משנה יומית': לימוד משנה אחת ליום, אנו שולחים את נוסח המשנה המקורי בשילוב ביאור נפלא השוה לכל נפש. נוסח המשנה מנוקד ומודגש והביאור המשולב בא בפונט רגיל, מבוסס על פירושי גדולי פרשני המשנה. אנו לומדים כעת מסכת ראש השנה, ובמסגרת זו מנויים למעלה מ2,700 לומדים.
להצטרפות יש לשלוח מייל לM211@BEZEQINT.NET

5.   '
מצוה יומית': לימוד מצוה אחת ליום מתוך פרשת השבוע, לפי 'ספר החינוך'. במסגרת זו מנויים למעלה מ2,500 לומדים.
להצטרפות יש לשלוח מייל ל:  Z22@BEZEQINT.NET

6.   '
מוסר יומי': לימוד מוסר יומי מתוך הספר המופלא 'פלא יועץ', הלימוד מחולק לפי ענינים שונים מסודר לפי האל"ף בי"ת, כאשר אין קשר רציף בין הענינים, וניתן להצטרף בכל שלב. במסגרת זו מנויים למעלה מ3,500 לומדים.
להצטרפות יש לשלוח מייל לP22@BEZEQINT.NET

7.   '
שנים מקרא ואחד תרגום': 'כל המשלים פרשיותיו עם הציבור מאריכים לו ימיו ושנותיו', בכל בוקר נשלחת הודעה המכילה שישית מהפרשה של אותו שבוע – שנים מקרא ואחד תרגום מנוקד ועם טעמים.
במסגרת זו מנויים למעלה מ1,200 לומדים.
להצטרפות יש לשלוח מייל לM2T1@BEZEQINT.NET


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

תגובות הכוללות קללות ימחקו !

כל דברי הקודש בבבלוג הם לרפואת מאי ליהן בת איילת ואפרת הנצי גלית בת אסתר